Image

Müşterilerini ailenin bir parçası olarak görme ve yeni girişimciden profesyönel girişimciye kadar tüm müşterilerinin teklif aşamasından satış sonrası desteğe kadar yanında ve arkasında olmasından dolayı, müşteri memnuniyeti kaçınılmaz bir sonuçtur.

FRUMAK, münferit olarak makine ve ekipman temini yaptığı gibi, asıl işi olan anahtar teslim üretim hatları kurulumu hizmetiyle ön plandadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, teklif aşamasında itibaren yapmış olduğu fizibilite çalışmaları sonucu, müşterilerini en doğru şekilde yönlendirme ve spesifik ihtiyaçlarına hizmet etme konusunda kendini kanıtlamıştır.

Müşterilerinin sahip olduğu çiftlik, tarla vb. tarım alanlarının nasıl değerlendirileceği, değerlendirirken neye dikkat etmeleri gerektiği, dikkat ettikleri noktalarda bile karşılarına ne gibi problemler çıkabileceği, yatırım öncesi planlama aşamasında devlet teşviği konusunda yönlendirme ve bu hususta hizmet etme, müşterinin mevcut fabrikasının alan ölçülerine göre makine ve hat kurulumunda butik hizmetler verme, anahtar teslim tesis kurulumu, buhar-elektrik vb. tesisat kurulumu, müşterinin talebi doğrultusunda fabrika inşaat, mimari, iç mimari ve dekorasyon konusunda danışmanlık ve kurumsal kimlik ile marka tasarımı konusunda geniş yelpazede hizmet vermekte ve hizmetlerinin arkasında durmaktadır.

Genel olarak mevcut müşterilerinin tamamıyla mutlaka iletişimini devam ettiren FRUMAK, müşteriyi ailenin bir parçası gibi görme vesilesiyle yaklaşım ve tecrübesinden dolayı her sene veya belirli senede bir kendileriyle iş yapma şansı yakalamıştır ve bunu kendi misyon ve vizyonuna borçludur.

Image

Image

Image

Ferhatpaşa Mah. Seyitnizam Cad. 69. Sok.
No:18/20 Ataşehir - İstanbul TÜRKİYE

  • +90 216 526 26 51
  • +90 216 526 26 53

info@frumak.com.tr